Anyanyelvi-irodalmi verseny

anyanyelvi200Másodszor szervezete meg iskolánkban a Pedagógiai Intézet az anyanyelvi-irodalmi versenyt, melyet két korosztály részére hirdettek meg. A kétfordulós vetélkedőben a hatodik és a nyolcadik osztályos tanulók mérhették össze tudásukat.  A versenyzők között iskolánk tanulói mellett más egri iskolák diákjai, füzesabonyi és kisnánai tanulók is szép számmal jelentek meg. 

anyanyelvix200A győzteseknek járó értékes jutalmaknak a következők örülhettek:
6. osztály:
1. Kovács Gréta (Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola)
2. Saufert Sára (EKF Gyakorlóiskola)
3. Kiss Emese (EKF Gyakorlóiskola)
8. osztály:
1. Sütő Lilla (Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola)
2. Gíber Tímea (EKF Gyakorlóiskola)
3. Füge Fanni (EKF Gyakorlóiskola)
Gratulálunk a diákoknak és felkészítőiknek egyaránt!