Felvételi előkészítő matematikából

Ez év szeptemberétől Iskolánk mindkét épületében felvételi felkészítőket tartottunk Garbaczné Olasz Andrea kolléganőmmel három időpontban: hétfőn, szerdán és csütörtökön 7. órában. Iskolánk tanulói lelkesen látogatták ezeket a foglalkozásokat, ahol eleinte témakörönként oldották meg a régi felvételi feladatsorok példáit, a végén, az utolsó 4-5 foglalkozáson pedig már komplett feladatsorokon próbálhatták ki magukat. A felkészítést egy versennyel zártuk, melyet 2018. január 15-én rendeztünk meg, és az iskolánk mind a négy osztályából megjelenő tanulók betöltöttek egy egész tantermet.

Az első három helyezett: Kóró Emese 8. a, Gulyás Bence 8. c és Zakar Vivien Virág 8. a.

Gratulálunk a nyerteseknek! A felkészítésen részt vevő tanulóknak köszönjük a kitartó munkáját!

Tamasiné Veres Zsuzsanna
szaktanár